samsung s8 kılıf

Samsung Galaxy S8 Modeline Ait Aksesuarlar Ortaya Çıktı

 

 

Samsung, yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonlarını tanıtılmadan kılıfları tanıtıldı. Kılıf cihaz üzerindeyken şarj, kulaklık, kamera veya ses kontrol tuşları kullanılabilir. Samsung 'un Galaxy S serisinde tasarım değişikliğine gideceğine dair haberler de bir süredir etrafta dolaşıyor. Müşteriler, ten.000 baht karşılığında Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ya da Galaxy Note five modellerinden birini seçerek yanında kulaklık setini bedava alabilecek.

 

Değişimin gerçekleşmesi için Galaxy Note7'nizi Samsung'a geri vermeniz gerekmektedir. Öte yandan internette Samsung Galaxy S8 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Techtastic tarafından paylaşılan görüntülere göre Galaxy S8'de Dwelling tuşu ve herhangi bir logo olmayacak.

 

Bugünde bazı online haber sitelerinde Galaxy S8 modeline ait kılıfların fotoğrafları yayınlandı. Hollandalı teknoloji blogu Techstatic‘te yayınlanan görüntülere göre Samsung Galaxy S8 için yeni telefonu için üretilen kılıf, telefonun ön ve arka yüzündeki tasarımı ortaya çıkarıyor.

 

Tam boyutlu klavye ve kısayol tuşlarıyla üretkenliğinizi en üst seviyeye çıkaran kılıf, Samsung Galaxy NotePRO ve Galaxy TabPRO'nun taşınabilirlik özelliğiyle de mükemmel uyum sağlıyor” dedi. Galaxy Note 7 modelinde de Çin için 6GB RAM taşıyan özel bir versiyon geliştirilmişti.

 

Yeni Samsung Galaxy S3 kılıfları ile ilgili daha fazla detay Speck firmasının world wide web sitesinden edinilebiliyor. Bu durum da S8'in daha küçük bir batarya değeri ile gelebileceği ihtimalini doğuruyor.Bunların yanı sıra yeni Galaxy S8 için 'Alcantara' takviyeli bir koruyucu kılıf da olacak.

 

Geçtiğimiz günlerde telefon kılıfı üreticisi Ghostek'in sızdırdığı fotoğraf ta da Galaxy S8'in bu şekle benzer bir tasarımla çıkacağı konuşulmuştu, yani videolarda Galaxy S8'e çok benzeyen bir akıllı telefon gösterildiği de dikkatlerden kaçmamış durumda.

 

Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Bu hafta ortaya çıkan yeni bir iddia Galaxy S8 serisinin 6GB LPDDR4 RAM ile geleceğini gösteriyor. Sızdırılan görsellerde Galaxy S8 modelinin alt ve üst tarafında incelmiş çerçeveler kullanılmış.

 

Bugünde bazı world wide web haber sitelerinde Galaxy S8 modeline ait kılıfların fotoğrafları yayınlandı. Hollandalı teknoloji blogu Techstatic‘te yayınlanan görüntülere göre Samsung Galaxy S8 için yeni telefonu için üretilen kılıf, telefonun ön ve arka yüzündeki tasarımı ortaya çıkarıyor.

 

Telefon gücünü S8 gibi satıldığı bölgeye göre ya Snapdragon 835 ya da Exynos 8895'den alacak. Ultimate Keyboard Circumstances klavye özellikli kılıfın neodim malzemeden mıknatısları Samsung Galaxy Tab three tableti güvenli şekilde kullanıcının istediği açıda tutmaya imkan tanırken kayma gibi istenmeyen durumlarında önüne geçiyor.

 

Sızan taslakta kılıf telefonu kaplasa da, bu bir takım detayların görülmesini engellemiyor. Şık görünümleriyle Galaxy Note four serisine ayrı bir hava katan ürünler fiyatlarıyla da, piyasada bulunan en pahalı akıllı telefon aksesuarlarından biri. Şirket Galaxy S8 modelini bakiniz yeni aksesuarları ile birlikte kullanıcılara sunacak.

 

 

Gidip bu telefona artik para harcamak istemiyorum zaten 1.5 ay sonra two.yilini dolduracak bu saydigim three sey olmasa zaten degistirme gibi bir dusuncem olmazdi S8 21 nisanda cikarsa acikcasi en az 3 sene kullanmayi cikmazsa S6 devam buyuk ihtimal yazin S8'e gecis yaparim.

 

Akıllı telefon kılıfları için artık en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olan batarya takviyeli kılıflar Galaxy S8 içinde Samsung tarafından resmi olarak sunulacak. Samsung `un yayınladığı AMOLED ekran teknolojisinden bahsedilen bir videoda, çok fazla ince çerçevelere sahip ve ekran - kasa oranı derecesi çok aşırı iyi olan prototip bir telefon görünüyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “samsung s8 kılıf”

Leave a Reply

Gravatar