samsung s8 kılıf

Samsung Galaxy S8 Benchmark Rekorları Kırıyor

 

 

Samsung'un Nisan ayı içerisinde tanıtması beklenen yeni amiral gemisi için yeni görseller ortaya çıktı. Samsung'un gözde ve popüler ürünü olan Galaxy modelinin S8 serisinin kılıfı önceki haftalarda görüntülenmişti.Yakınlaşan Galaxy S8 Plus'ın bazı özellerine yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı.Henüz tanıtımına aylar var fakat telefon gündemden düşmek bilmiyor.Galaxy S8 Plus için hazırlanmış aksesuar ile cihazın neye benzeyeceğini az biraz tahmin etmemiz mümkün.

 

Bir diğer yazımız olan Samsung Galaxy Mega two Özellikleri başlıklı yazımızda Samsung Galaxy Mega two Fiyatı, Samsung Galaxy Mega 2 İncelemesi ve Samsung Galaxy Mega two Kıyaslaması ile ilgili araştırmalar ve incelemeler bulabilirsiniz. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge'nin tanıtımı yaklaştıkça telefon hakkında sızıntılar gelmeye hızla devam ediyor.

 

Samsung Galaxy S8 Plus veya diğer bir adıyla Samsung Galaxy S8+, Samsung'un bu seneki bir diğer sürprizi. Kaykayda hareketler yapmaktan bir doğum günü pastasının mumlarını üflemeye kadar Galaxy S7 ve S7 edge ile çekilen tüm fotoğraflar canlı, net ve hayat dolu.

 

AŞK MEİ bu ultra bize getiriyor-marka lastik ve 20 inçlik Galaxy için alüminyum kılıf PREMİUM sağlam. Kullanıcılarımızı, yeni Galaxy Note7'lerin Türkiye'ye geliş zamanı hakkında daha detaylı bilgiler elimize geçtikçe haberdar edeceğiz. Galaxy S8 modelinin en dikkat çeken sızıntı özelliği çift kamera teknolojisi oldu.

 

Tüm bağlantı noktaları ve tuşları ile Galaxy Tab three tableti eksiksiz şekilde kullanma olanağı sunan klavye özellikli bu kılıf ile şarj ve Android işletim sistemine özgü kısa yol şilemlerini de gerçekleştirmek mümkün. Sızıntıların ne kadar isabetli olduklarını Galaxy S8'in Mart sonunda veya Nisan'da tanıtılmasıyla öğreneceğiz.

 

İlk olarak Note 5 serisinde görmeye başladığımız yeni aksesuarlardan biri olan klavye koruyucu kılıf ilk etapta kulağa oldukça ilginç gelebilir fakat her ne kadar telefon tamamen dokunmatik olsa da bu aksesuarın büyük bir ayrıcalık sunduğunu da söylemek gerek.

 

Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Bu hafta ortaya çıkan yeni bir iddia Galaxy S8 serisinin 6GB LPDDR4 RAM ile geleceğini gösteriyor. Sızdırılan görsellerde Galaxy S8 modelinin alt ve üst tarafında incelmiş çerçeveler kullanılmış.

 

Kalem kullanmaya ihtiyacı olmayanlar Samsung Galaxy S serisini tercih ederken kalemle çalışmalar yapanlar ise Galaxy Note'a yöneliyor. Ayrıca Samsung tarafından üretilmiş olan en şık akıllı telefon modeli olarak görülüyor. Bu yeni koruyucu kılıflar zırhlı bir yapıya sahip ve Galaxy S8 tasarımı da yine görülebiliyor.

 

Bu arada konuyla yakından ilgili kaynakların Wall Street Journal‘a verdiği bilgilere göre, Güney Koreli şirket, Galaxy Note 7 fiyaskosunun ardından bir başka benzer olay yaşamamak için pil üreticilerini çeşitlendiriyor. Galaxy S7 ve S7 edge'de API ile geliştirilen oyunlardan etkileyici şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Firmanın farklı amaçlar için hazırladığı kılıflar Galaxy S8 ile ilgili önemli fikirler veriyor. Samsung Galaxy S7'deki DAE özelliğinde ekranın sürekli sabit kalması durumunda zarar tıklayınız görmesi düşünülerek düzenli olarak hareket etmesi de sağlanmış. Galaxy S8 modellerinin özelliklerinin geçtiğimiz haftalarda sızmasından sonra şimdi de kılıfları görüntülendi.

 

 

Samsung Galaxy S7, Dual Pixel özelliği ile tüm pikseller iki fotodiyotla işlenerek profesyonel seviyede fotoğraf çekimi sağlar. Samsung Galaxy S4 Kapaklı kılıfları stilinizi ve tarzınızı tamamlamak için üretildi. Galaxy S8 Plus için hazırlanmış aksesuar ile cihazın neye benzeyeceğini az biraz tahmin etmemiz mümkün.

 

Galaxy S8 Plus'ın alt tarafında hoparlör three.five mm kulaklık girişi yer almasının yanısıra S kalem için açıklık görünüyor. Samsung yeni nesil tepe modelini şubat sonunda düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde resmen duyuracak. Galaxy S8, bu tamamen yenilenen tasarımdan ilk yararlanacak olan model, bu yüzden alıştığımızdan farklı bir şey bekliyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “samsung s8 kılıf”

Leave a Reply

Gravatar